Categories
Aktualności

Z niezmierną radością pragniemy poinformować, że spółka Midero uzyskała status Centrum Badawczo-Rozwojowego. Tym samym dołączyliśmy do niewielkiego grona 54 polskich firm posiadających ten status, wspierających krajowy system innowacji.

Jako przedsiębiorstwo niebędące instytutem badawczym, od lat prowadzimy badania i prace rozwojowe, stanowimy wsparcie techniczne i naukowe dla sektora informatyczno-inżynierskiego. Teraz swoją działalność możemy przypieczętować statusem nadanym przez Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii na podstawie ustawy o formach wspierania działalności innowacyjnej w zakresie prowadzonych prac badawczo-rozwojowych.

Pełen zakres wiedzy projektowej i programistycznej

Midero oferuje pełen zakres usług, które spełnią Twoje potrzeby, od badań i rozwoju po projektowanie i programowanie. Pomożemy Ci w realizacji projektu od koncepcji do finalizacji.

Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania programowe do automatyzacji najbardziej czasochłonnych zadań w Twojej firmie. Nasi doświadczeni pracownicy będą współpracować bezpośrednio z Tobą, aby stworzyć dostosowane rozwiązanie, które nie tylko zaoszczędzi Twój czas, ale także zapewni wydajność Twojej działalności biznesowej. Zbuduj mocne fundamenty dla przyszłego rozwoju, korzystając z naszych spersonalizowanych systemów CRM i ERP. Posiadamy zespół profesjonalistów mających rozległą wiedzę i doświadczenie w optymalizacji procesów produkcji, sprzedaży oraz w marketingu internetowym.

Przekształć swój biznes dzięki sile innowacji

Oprócz tworzenia od podstaw, oferujemy swoim klientom wsparcie przy modernizacji, dbając o ich potrzeby biznesowe. Dostarczamy efektywne kosztowo usługi, które zaspokajają potrzeby oraz pomagają zdobyć przewagę konkurencyjną. Bez względu na to, jak duży lub mały jest projekt, zajmujemy się nim z całą mocą i bez wahania.

Dodaj komentarz