Zabłocie 23/23 30-701 Kraków
Zadzwoń +48 535 588 571
Napisz do nas info@midero.pl

Pozycjonowanie stron internetowych

Midero w ramach ponad 5 letniej współpracy z Supremum SEO oferuje swoim klientom biznesowym kompleksowe usługi z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych pod wyszukiwarkę Google. Oferta obejmuje między innymi szczegółowy audyt strony wraz z przekazaniem rekomendacji na temat proponowanych zmian, profesjonalny dobór fraz z uwzględnieniem konkurencji i specyfiki branży klienta, content marketing (on site i off site) dla strony oraz wsparcie aktywności klienta w mediach społecznościowych.


W ramach współpracy klienci mogą liczyć także na opiekę nad wizytówką w Google Moja Firma. W razie potrzeby możemy zaproponować rozszerzenie oferty o dodatkowe usługi z zakresu projektowania i optymalizacji technicznej witryny, kampanii linków sponsorowanych czy analityki webowej.
Nasza oferta skierowana jest do właścicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz sklepów internetowych. Oferujemy pakiety abonamentowe, które nie tylko ułatwiają sposób rozliczenia za usługi, ale przede wszystkim pozwalają na dopasowanie zakresu działań do potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych klienta.


Dla każdego zleceniodawcy przygotowujemy indywidualną, długofalową strategię pozycjonowania strony internetowej, oferując uczciwy sposób rozliczenia od liczby unikalnych użytkowników pozyskanych w ramach pozycjonowania. Comiesięczne raporty przekazywane klientowi pozwalają systematycznie śledzić postępy w działaniach, monitorować zmiany, a także na bieżąco proponować wdrożenie dodatkowych prac w celu zwiększenia pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google.


Nasi specjaliści szybko reagują na zmiany w algorytmach Google, śledząc branżowe nowości, dopasowując do nich strategię działania i proponując swoim klientom rozwiązania na miarę potrzeb. Prowadzimy także doradztwo i szkolenia, przybliżając klientom specyfikę branży i zapoznając ich z elementarnymi zasadami pozycjonowania i optymalizacji stron www.