Categories
Aktualności

Mamy się czym pochwalić! Znaleźliśmy się w gronie tegorocznych laureatów rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie ŚrodkowejDeloitte Technology Fast 50 CE”, w kategorii głównej Fast 50. Ten rok był rekordowy – spłynęło ponad 450 zgłoszeń, w tym ponad 140 z Polski. Konkurencja była ogromna, w związku z czym, aby dostać się do rankingu Fast50 wymagany był wzrost ponad 550%!

Midero #16 w rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie ŚrodkowejDeloitte Technology Fast 50 CE

Wyniki rankingu zostały ogłoszone. Spośród 450 kandydatów uplasowaliśmy się na 16 miejscu, ze wzrostem 1235%! Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi! 

www.deloitte.com/cefast50

W głównej kategorii „Fast 50” uplasowało się 16 firm z Polski. Najwięcej firm pochodzi z Czech (19). Podobnie jak roku temu, polskie i czeskie spółki zajmują łącznie 70 proc. miejsc w rankingu. Trzecie miejsce przypadło Słowacji, którą reprezentuje pięć firm. W rankingu „Deloitte Technology Fast 50 Central Europe” znalazły się także spółki z Chorwacji (4), Bułgarii (2) oraz po jednej z Litwy, Estonii, Albanii i Słowenii.

– Do tegorocznej edycji zgłosiło się aż 450 firm, dla porównania rok temu było to o 150 mniej. To pokazuje najlepiej, jak środkowoeuropejskie firmy technologiczne stają się silne, konkurencyjne i jak szybko rosną. Jak można było się spodziewać, katalizatorem tak dynamicznego wzrostu dla wielu z nich była pandemia, która wymusiła na niemal każdej branży inwestycję w technologię w znacznie większym stopniu niż to było wcześniej – mówi Agnieszka Zielińska, partner w Dziale Doradztwa Finansowego, lider Programu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

„Deloitte Technology Fast 50 Central Europe” to program, który od ponad dwóch dekad organizuje firma doradcza Deloitte, plasujący 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych publicznych lub prywatnych, w oparciu o procentowy wzrost przychodów w ciągu ostatnich czterech lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *