Zabłocie 23/23 30-701 Kraków
Zadzwoń +48 535 588 571
Napisz do nas [email protected]

Współcześnie trudno wyobrazić sobie spójną koncepcję kontaktu z Klientem, promocji i identyfikacji wizualnej firmy bez strony www. Kraków, jako jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się ośrodków biznesowych w Polsce, powinien nadążać za trendami, również tymi w sieci. Estetyczna, łatwa w nawigacji i stworzona zgodnie z przemyślaną strategią witryna internetowa jest najlepszą wizytówką przedsiębiorstwa.

Cel witryny

Tworzenie strony internetowej powinno być poprzedzone podjęciem świadomej decyzji o tym, jaki cel ma realizować. Jeśli chcemy, by była ona przede wszystkim sklepem, zwróćmy naszą uwagę na technologię prezentacji 3D, konfiguratory i innego rodzaju narzędzia do wizualizacji oferowanych przez nas produktów. Gdy natomiast realizujemy inne usługi, to jeszcze większe znaczenie będzie mieć odpowiednie pozycjonowanie w wyszukiwarce, co wiąże się między innymi z podejmowaniem działań w zgodzie z ustaleniami dotyczącymi fraz kluczowych. Warto zastanowić się również nad działaniami content marketingowymi prowadzonymi na stronie i sprzężonymi z Search Engine Optimization. Należy przede wszystkim przemyśleć możliwość prowadzenia regularnie aktualizowanego bloga, który powinien przekazywać wartościową wiedzę, a nie być tylko kroniką sukcesów przedsiębiorstwa. Oczywiście osiągnięcie silnej pozycji strony internetowej może zająć trochę czasu – przecież nie od razu Kraków zbudowano! – ale przy odpowiednim wsparciu wymaga od właściciela domeny niewielkiego wysiłku.

Dobór współpracowników

Trzeba mieć na uwadze, iż projektowanie strony www to dla każdej firmy dopiero pierwszy etap pracy. Po nim przychodzi czas na administrowanie nią, aktualizowanie i reagowanie na pojawiające się problemy techniczne. Z tego powodu tak ważny jest dobór współpracowników – zarówno webmasterów, jak i specjalistów od pozycjonowania. Niezależnie od tego, czy siedziba Twojego biznesu to Kraków, czy jakiekolwiek inne miasto w Polsce, doświadczony zespół Midero jest dostępny jako realizator i opiekun posiadanej przez Ciebie strony www, w każdym stadium jej rozwoju.

Strona WWW - Sprawa fundamentalna

Współcześnie zarówno samo tworzenie strony www, jak i późniejsze nią zarządzanie, należy do najważniejszych działań marketingowych. Sprzedaż online z roku na rok się zwiększa, co powinno dawać początek wszelkim innym działaniom promocyjnym. Nowoczesne i dbające o swój wizerunek przedsiębiorstwa rozumieją, jak wielką przewagę nad konkurencją daje im traktowanie z należytą uwagą interaktywnego kontaktu z Klientem. Uzyskanie tej świadomości jest pierwszym krokiem do zaprojektowania interesującej strony internetowej. Drugim jest odwiedzenie zakładki „Kontakt” i umówienie się na spotkanie w krakowskiej siedzibie Midero.