Dofinansowania unijne

Dodatkowe fundusze na rozwój

Nasza oferta szkoleniowa, przy wsparciu środków zewnętrznych jest dostępna dla jeszcze szerszego grona odbiorców pragnących rozwijać swoje przedsiębiorstwo.

Odblokuj potencjał swojego biznesu

Warto skorzystać z dofinansowania na szkolenia i usługi doradcze przy minimalnym obciążeniu własnego budżetu

Posiadamy doświadczenie i niezbędną wiedzę, która pozwala nam doradzać jak sprawnie przeprowadzić cały proces dofinansowania – od pomocy w składaniu wniosków, aż po finalne rozliczenie przyznanych środków. Co jednak warto podkreślić, skupiamy się na świadczeniu konkretnych usług i realizacji konkretnych projektów w ramach środków pochodzących z dofinansowań.

W ciągu ostatnich siedmiu lat, w kwestii pozyskiwania dofinansowania, realizacji usług i pomocy w rozliczaniu środków, zaufało nam ponad 500 fim, zarówno tych prężnie rozwijających swoją działalność, jak i tych stawiających pierwsze kroki na rynku. Zrealizowaliśmy już ponad 970 usług na łączną kwotę dofinansowań opiewającą na ponad 10 milionów złotych.

Nasze doświadczenie pozwala zaufać nam jako solidnemu i godnemu polecenia partnerowi w zakresie zarządzania środkami dofinansowania.

Dofinansowanie do rozwoju

Odblokuj potencjał biznesu dzięki dofinansowaniom

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenne są dodatkowe fundusze dla rozwoju biznesu oraz jak skomplikowany może być proces aplikacyjny i późniejsze zarządzanie finansami. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić kompletne wsparcie, oszczędzając czas i energię, a także maksymalizując szanse na uzyskanie dofinansowania.

Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu, dokładając wszelkich starań, aby procesy związane z dofinansowaniami były jak najbardziej przejrzyste i efektywne. Jesteśmy dumni z możliwości bycia częścią wielu historii sukcesu, pomagając w realizacji projektów finansowanych z różnego rodzaju programów dofinansowań, w tym głównie z Małopolskich Bonów Rozwojowych.

Przewodnik

Aktualne możliwości pozyskania środków

Projekt w którym można uzyskać do 15 500 zł dofinansowania na pracownika- managera. Dofinansowanie obejmuje 80% kwoty, a wkład własny może być wniesiony w postaci wynagrodzenia wypłacanego pracownikowi uczestniczącemu w szkoleniu w czasie godzin swojej pracy. Jest to projekt refundacyjny (refundacja wymaga opłacenia faktury za wkład własny, a następnie realizowany jest zwrot kwoty netto, ponieważ Vat jest niekwalifikowany). Sam program szkoleń można dopasować do specyfiki branży.

Informacje: https://akademiahr.marr.pl/

Analogiczny program do poprzednich edycji, ale ze zwiększoną stawką godzinową. Dofinansowanie w wysokości 80%. Jest to program z najwyższą elastycznością jeśli chodzi o tematykę szkoleń, jednak nie z elastyczną ich formą – możliwe są jedynie szkolenia stacjonarne.

Informacje: https://www.marr.pl/news/malopolskie-bony-rozwojowe-nowa-perspektywa-dofinansowanie-szkolen-dla-malopolskich-firm/

Wartostarać się o indywidualną interpretację Ulgi dla swojej działalności, szczególnie w zakresie spełniania definicji producenta oraz zdefiniowania nowej linii produktów, którą będzie można promować na rynku lokalnym lub międzynarodowym.

Nie prowadzimy szkoleń zawodowych specjalistycznych takich jak: szkoleń wysokościowych, kosmetycznych, nauki jazdy, czy pracy z prądem elektrycznym. Te szkolenia są dostępne w ramach bazy usług rozwojowych PARP u innych firm.

Zachęcamy do współpracy przy kolejnych projektach

Dajemy nie tylko kompetencje oraz wsparcie merytoryczne, ale przede wszystkim gwarancję, że każdy projekt będzie prowadzony z najwyższą starannością.