Zabłocie 23/23 30-701 Kraków
Zadzwoń +48 535 588 571
Napisz do nas info@midero.pl

Zainspirowani doświadczeniem tworzenia wizualizacji 3D oraz sukcesami odnoszonymi na polu projektowania stron internetowych opracowaliśmy innowacyjny produkt – konfigurator 3D. To specjalny program, umożliwiający klientowi spersonalizowanie produktu przed jego zakupem, skutecznie uzupełniający wizualizacje architektoniczne i prezentację asortymentu. Atrakcyjny, profesjonalnie opracowany konfigurator 3D może wesprzeć proces zakupowy i w znaczący sposób wpłynąć na zyski ze sprzedaży produktów.

 

 

Konfigurowanie produktu to kształtowanie jego wyglądu, którego celem jest otrzymanie produktu końcowego – maksymalnie spersonalizowanego, dostosowanego do potrzeb i preferencji klienta. Przy jego pomocy możliwy jest nie tylko wybór parametrów towaru, takich jak kolor, faktura czy rozmiar, ale także zaprezentowanie sposobu jego działania oraz stworzenie zaawansowanej wizualizacji 3D pozwalającej chociażby wyobrazić sobie wyrób zanim jeszcze powstał.

 

Konfiguratory 3D sprawdzają się przede wszystkim w sklepach internetowych. W przeciwieństwie do tradycyjnej fotografii produktowej, w bardziej wiarygodny sposób prezentują dostępny asortyment. Są też bardziej opłacalną formą prezentacji produktów. Raz opracowany konfigurator podlega jedynie modyfikacjom, podczas gdy w przypadku fotografii produktowej zachodzi konieczność robienia nowych zdjęć za każdym, gdy oferta sklepu zostaje rozszerzona. Z tego względu polecany jest szczególnie dla tych branż, w których tradycyjna fotografia produktowa stanowi wyzwanie.

 

Nasze konfiguratory 3D mogą działać w przeglądarce internetowej lub bezpośrednio na komputerze sprzedawcy. Tworzymy je z myślą o urządzeniach mobilnych, a także oferujemy ich optymalizację pod kątem wyszukiwarek internetowych. Przy współpracy z Grupą Midero, której częścią jesteśmy, możemy zaoferować naszym klientom kompleksową opiekę nad aplikacją, wliczając w to jej promocję oraz analitykę monitorującą zainteresowanie i sprzedaż.

Mamy doświadczenie w tworzeniu konfiguratorów dla branż: budowlanej i wykończeniowej, odzieżowej, motoryzacyjnej i wielu innych. Aby uruchomić aplikację, potrzebna jest wtyczka Unity Player. Wciąż czekamy na nowe wyzwania, dlatego wszystkich chętnych do skorzystania z oferty lub zapytania o szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Interaktywne wizualizacje 3D

Nasza oferta obejmuje także szerzej pojęte wizualizacje produktowe i architektoniczne. W oparciu o materiały nadesłane przez klienta oraz pliki AutoCAD jesteśmy w stanie wygenerować realistyczny obraz produktu, którego jakość jest zwykle nieporównywalnie lepsza od zdjęć wykonanych aparatem fotograficznym, a także wizualizację budynku (w pełnym 3D lub w przeglądarce połączoną z wirtualnym spacerem) bądź pomieszczenia wiernie odzwierciedlającą rozkład pomieszczeń, a nawet – na życzenie zamawiającego – wyposażyć wnętrza w sprzęty domowe i dekoracje według jego aranżacji. Tak stworzoną wizualizację architektoniczną można zamieścić na stronie internetowej lub wykorzystać ją do prezentacji czy też drukowanej reklamy deweloperskiej.

 

W ofercie posiadamy także wirtualne spacery, dzięki którym możliwe jest pokazanie danego miejsca z perspektywy osoby, która je odwiedza. Jest to jedna z najchętniej wybieranych form prezentacji przestrzeni, pozwalająca na zobrazowanie obiektów od środka i z zewnątrz oraz odzwierciedlenie krajobrazu terenów zamkniętych. Aplikacja do wirtualnego zwiedzania pozwala na kontrolowanie widoku poprzez manewrowanie kamerą za pomocą klawiatury lub myszy, a zwiedzający czuje się jak w grze komputerowej.

 

Specyfika narzędzi, z których korzystamy, pozwala na skorzystanie z naszej oferty nawet wówczas, gdy produkty, które chcemy zwizualizować, nie zostały jeszcze wyprodukowane. Już na tym etapie można umieścić je na swojej stronie internetowej, w sklepie online, folderze reklamowym czy na plakacie. Nasze wizualizacje 3D to także dobre rozwiązanie, jeśli sprzedajemy produkt dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, z różnymi nadrukami lub etykietami – wówczas dużo łatwiej i szybciej jest zmienić jeden parametr produktu na potrzeby wizualizacji niż drukować cały nakład.

 

Na koncie mamy już całe mnóstwo pomyślnie zrealizowanych projektów dla naszych klientów. Tworzymy wizualizacje 3D wnętrz całych domów lub poszczególnych pomieszczeń (salonów, łazienek), a wizualizacja produktowa właściwie nie ma dla nas ograniczeń. Chętnie wykonamy wizualizację narzędzia, urządzenia, produktu codziennego użytku, designerskiego mebla lub kosmetyków. Zaufały nam już między innymi takie firmy jak: Sowosz, Luxoria, Muller, Jelcz-Leskowice, Nordic Sport, VGS Polska, Renvix, Gal-Met-Bis.

 

Naszym zamysłem, w trakcie tworzenia wizualizacji produktowych i architektonicznych, jest dbałość o detale, aby z jak największą dokładnością uzyskać fotorealistyczny efekt i jak najlepiej odwzorować wizję projektanta. Dzięki temu zarówno nasza oferta, jak i podejście do pracy, wyróżnia nas spośród konkurencji i budzi zaufanie klientów.

Modele 3D

Zajmujemy się także modelowanie produktów i obiektów w technologii 3D. W ten sposób pomagamy naszym klientom prezentować ich wyroby w atrakcyjny sposób, dzięki którym wyróżnią się na tle konkurencyjnych ofert. Tworzymy modele 3D dla architektów, a także prototypy produktów, począwszy od produktów sportowych, przez schody i urządzenia kuchenne, aż po bramy wjazdowe. Program do modelowania 3D, z którego korzystamy, daje możliwość zaprezentowania produktu z każdej strony, zarówno z daleka, jak i w zbliżeniu.

Jesteśmy pewni, że dzięki takiej formie prezentacji klient nie przeoczy żadnego szczegółu i bez wychodzenia z domu może podjąć przemyślaną decyzję o zakupie. To dlatego modele 3D cieszą się obecnie tak dużą popularnością i są chętnie wykorzystywane jako element strategii reklamowej. Gotowe modele mogą być również wykorzystane do przygotowania konfiguratora przestrzeni lub konfiguratora produktu, które także posiadamy w naszej ofercie.

Z naszej oferty modelowania 3D korzystają nie tylko klienci z Krakowa, gdzie znajduje się siedziba naszego zespołu, ale także właściciele przedsiębiorstw z całej Polski, szukający odpowiedniej firmy do zrealizowania zamówienia na projekt. Zapraszamy do kontaktu w razie chęci podjęcia współpracy lub w przypadku dodatkowych pytań.