Categories
Dofinansowania

Skorzystaj z Małopolskich Bonów Rozwojowych Nowa Perspektywa z Midero!

Rozpocznij rozwój swojej firmy dzięki unikalnym możliwościom, jakie oferują Małopolskie Bony Rozwojowe – Nowa Perspektywa. Projekt jest skierowany do przedsiębiorców, wszystkich pracodawców oraz ich pracowników z terenu podregionu krakowskiego wraz z Miastem Kraków, tj. powiatów: miasto Kraków, miechowskiego, krakowskiego, proszowickiego, wielickiego, bocheńskiego, myślenickiego, umożliwiający zdobycie nowych umiejętności, kwalifikacji, a także znacząco wspierający rozwój firm na wielu płaszczyznach.

Jak to działa?

Projekt “Małopolskie Bony Rozwojowe – Nowa Perspektywa” daje możliwość skorzystania z różnorodnych usług rozwojowych, takich jak szkolenia, doradztwo, czy egzaminy – wszystko to z dofinansowaniem! W ramach programu, zależnie od charakteru usługi, przyznawane są bony rozwojowe, które stanowią formę wsparcia finansowego. Przedsiębiorstwo może uzyskać dofinansowanie do 80% wartości bonu rozwojowego, co znacznie obniża koszty inwestycji w rozwój pracowników i całej firmy.

Kto może skorzystać?

Z oferty mogą korzystać mikro, małe, średnie i duże firmy, a także pracodawcy i ich pracownicy z terenu podregionu krakowskiego wraz z Miastem Kraków, tj. powiatów: miasto Kraków, miechowskiego, krakowskiego, proszowickiego, wielickiego, bocheńskiego, myślenickiego, z pełnym zaangażowaniem od strony Midero, aby zapewnić im dostęp do najwyższej jakości usług rozwojowych.

Jakie jest dofinansowanie?

  • 50% lub 80% – wysokość dofinansowania z projektu, w zależności od spełnienia określonych kryteriów.
  • Maksymalne limity dofinansowania waha się od 11 520 zł dla samozatrudnionych, do 195 840 zł dla dużych firm zatrudniających 250 i więcej pracowników.
  • Limity bonów – od 160 dla samozatrudnionych, do 2720 dla dużych przedsiębiorstw.

Jak dołączyć do programu?

  • Najbliższy spodziewany nabór – maj 2024

Dlaczego warto wybrać Midero?

W Midero rozumiemy potrzeby firm w dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu. Dzięki uczestnictwu w projekcie “Małopolskie Bony Rozwojowe – Nowa Perspektywa”, oferujemy swoim klientom profesjonalne usługi szkoleniowe i doradcze, które nie tylko podnoszą kwalifikacje, ale też wpływają na rozwój nowych kompetencji kluczowych w dzisiejszym rynku pracy.

Jak możemy Ci pomóc?

  • Indywidualne dopasowanie usług – zapewniamy usługi dostosowane do specyfikacji Twojej firmy i potrzeb.
  • Profesjonalizm i doświadczenie – nasz zespół to eksperci w swoich dziedzinach, co gwarantuje skuteczność i wysoką jakość świadczonych usług.
  • Wsparcie na każdym etapie – od aplikacji po realizację i rozliczenie projektu.

Nie przegap okazji do inwestycji w rozwój Twojego przedsiębiorstwa z Małopolskimi Bonami Rozwojowymi – Nowa Perspektywa! Z Midero możesz osiągnąć więcej. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o programie i rozpocząć proces aplikacji.

Masz pytania? Pisz na adres info@midero.pl lub zadzwoń pod numer +48 792 792 297. Razem wybierzemy idealny kierunek rozwoju dla Ciebie i Twojej firmy.