Odkryj potencjał sztucznej inteligencji w biznesie

Przygotowaliśmy intensywny program kursów ze sztucznej inteligencji, który ma na celu wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności z zakresu implementacji narzędzi AI do optymalizacji procesów w ich organizacjach.

3 poziomy zaawansowania

dynamiczne sesje warsztatowe

realne wyzwania biznesowe

DLA NIEPROGRAMISTÓW

Szkolenie: Projektowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu AI

To kompleksowe szkolenie AI dla właścicieli i menadżerów firm, którego celem jest zapewnienie solidnej podstawy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności z zakresu wykorzystania sztucznej inteligencji i automatyzacji w biznesie. Uczestnictwo w kursie AI nie wymaga żadnej wcześniejszej wiedzy. Wystarczy chęć wdrożenia innowacji w firmie! Uczestnicy otrzymają kompleksową wiedzę na temat dostępnych narzędzi, możliwości oraz ograniczeń sztucznej inteligencji.

Czas trwania: 20 dni

Cena: 14 400 zł netto

Poziom podstawowy

Szkolenie: ChatGPT i Asystenci AI w biznesie

Szkolenie Chat GPT ma na celu wprowadzenie uczestników w świat sztucznej inteligencji, ze szczególnym naciskiem na chatboty. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat rozwijania i wykorzystywania AI oraz ChatGPT w codziennej pracy biznesowej, aby zwiększyć produktywność w różnych działach swojej organizacji.

Czas trwania: 32 godziny

Cena: 5 800 zł netto

poziom średniozaawansowany

Szkolenie: Wykorzystanie sztucznej inteligencji do optymalizacji procesów biznesowych

Zapewniamy dynamiczne sesje warsztatowe, studia przypadków oraz praktyczne ćwiczenia, które angażują uczestników w bezpośrednie zastosowanie AI do realnych wyzwań biznesowych. Celem szkolenia ze sztucznej inteligencji jest nie tylko przekazanie wiedzy teoretycznej, ale również zapewnienie uczestnikom narzędzi i doświadczeń niezbędnych do zautomatyzowania co najmniej jednego procesu biznesowego w trakcie trwania bootcampu.

Czas trwania: 48 godzin

Cena: 10 200 zł netto

poziom zaawansowany

Szkolenie: Uczenie maszynowe dla menedżerów

Celem zaawansowanego szkolenia AI jest wyposażenie menedżerów i kierowników projektów w umiejętności niezbędne do skutecznego wykorzystania zaawansowanych technik i platform uczenia maszynowego. Uczestnicy nauczą się, jak praktycznie eksploatować potencjał uczenia maszynowego za pomocą różnych platform, korzystać z otwartych modeli AI, dokonywać douczania modeli językowych oraz wdrażać modeli AI w swojej organizacji.

Czas trwania: 24 godziny

Cena: 5 000 zł netto

Zapisz w kalendarzu

"Wykorzystanie sztucznej inteligencji do optymalizacji procesów biznesowych" - od podstaw, dla nieprogramistów!

Już dziś zapraszamy do udziału w dłuższym, 20- dniowym cyklu szkoleń AI, które skupią się na nowoczesnych narzędziach i praktycznym stosowaniu sztucznej inteligencji w biznesie. Cykl jest skierowany do managerów działów, a program obejmuje szeroki zakres tematyczny, od wprowadzenia do gen AI po praktyczne budowanie narzędzi informatycznych z wykorzystaniem AI dla nieprogramistów.

Start: 1.07.2024