Zabłocie 23/23 30-701 Kraków
Zadzwoń +48 535 588 571
Napisz do nas info@midero.pl
Poznaj nas bliżej

To właśnie my pracujemy dla Ciebie

Grzegorz Świerk

Prezes Zarządu Doradzam klientom w zakresie marketingu internetowego oraz w pozyskiwaniu dofinansowań na planowane projekty. W wolnym czasie spaceruję z psem, śledzę filmowe nowości oraz przemierzam ulice Night City.

Anna Świerczek

Dyrektor ds. projektów, Specjalistka SEO/SEM Od 13 lat zajmuję się marketingiem internetowym, głównie webowym, ale także mobilnym (promocja gier i aplikacji mobilnych/ ASO). W Midero kieruję działami SEO i Google Ads, a także zarządzam projektami IT (Agile PM). Interesuję się sztuką współczesną i podglądam ptaki.

Magdalena Pawluk

Office Manager W Midero dbam o to, żeby wszystkie cyfry w kalkulacjach i umowy były zawsze na swoim miejscu. Czuwam nad całą dokumentacją i rozliczaniem dofinansowań, a nieodłącznym elementem należącym do mojego biurka jest wielka półka na segregatory. Zainteresowania: książki/seriale prawnicze i psychologiczne, thrillery.

Anna Sala – Juriček

Specjalista ds. dofinansowań unijnych W Midero pomagam Klientom i Doradcom przygotowywać usługi publikowane w BUR. Zajmuję się również przygotowywaniem dokumentacji projektowej oraz pomagam przy rozliczaniu usług dofinansowanych ze środków unijnych. W wolnym czasie lubię chodzić po górach i oglądać seriale.

Michał Ryszawy

PHP Developer W Midero zajmuję się programowaniem stron www i sklepów, głównie z zakresu backendu. Dodatkowo wspieram dział SEO w zadaniach technicznych. W wolnych chwilach lubię spędzać czas w górach, obejrzeć dobry film lub mecz ligi hiszpańskiej.

Lidia Synowiec-Jaje

Content Marketing Manager Piszę, uczę pisać, nadzoruję pisanie. Wygląda na to, że praca w Midero jest mi pisana. Po godzinach jestem żoną, mamą, naukowczynią oraz wielką fanką literatury i średniowiecznych zamków.

Karolina Furca-Kłapa

Specjalistka SEO W Midero zajmuję się pozycjonowaniem stron. W pracy i po pracy miłośniczka GSC, Ahrefsa i Quattrocenta. Po wyzwaniach zawodowych spokoju szukam w towarzystwie mojej ukochanej psiej przyjaciółki: Gwiazdy oraz podczas nauki jazdy konnej. 

Klaudia Smykla

SEO Specialist W Midero zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych, pisaniem oraz publikacją treści off-page. Łączę studia z pracą, ciągle pogłębiając swoją wiedzę oraz rozszerzając umiejętności praktyczne. W wolnym czasie zwiedzam świat na rolkach, tworzę grafiki oraz słodkie wypieki.

Julia Chęciek

Specjalistka SEO W Midero zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych oraz koordynacją działań off-page. Łączę moją pracę ze studiami, a w wolnym czasie przeglądam najnowsze trendy w modzie.

Julia Budz

Specjalistka SEO/SEM W Midero zajmuję się pozycjonowaniem stron oraz kampaniami Google Ads. Cały czas staram się rozwijać, nie tylko z zakresu marketingu internetowego. W chwilach odpoczynku czytam trudne książki, oglądam lekkie seriale i walczę o życie moich roślin doniczkowych.

Wioleta Obara

Specjalistka SEO/SEM W Midero zajmuję się prowadzeniem kampanii Google Ads oraz pozycjonowaniem stron internetowych. Po pracy słucham piosenek z Eurowizji, planuję życie w bullet journal, czytam kryminały na kocu w parku.
Anna krajwska

Anna Krajewska

Project Manager W Midero jestem Project Managerem zajmującym się koordynacją projektów IT oraz utrzymywaniem dobrych relacji z klientami. Dzięki doświadczeniu marketingowemu jestem w stanie dostarczać wartościowe rozwiązania dla naszych klientów. Poza pracą, uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca, co z pewnością pomaga mi w podejściu do wyzwań zawodowych.

Agnieszka Krępa

Copywriterka W Midero tworzę teksty dla klientów z różnych branż - dzięki temu rozwijam siebie i moją ciekawość świata. Trudne tematy traktuję jak wyzwanie! Nie lubię siedzieć zbyt długo przy biurku. Poza pisaniem moją pasją jest bieganie - biegam w mieście i w górach, im dalej, tym lepiej. Dla relaksu oglądam filmy i piekę ciasta.

Rita Hermanson-Świerk

Asystentka ds. dofinansowań, PPC Specialist, Web Analytics Specialist

Michał Szydłak

WordPress Developer W Midero zajmuję się głównie sprawami związanymi z WordPress/Woocommerce - od backendu aż po frontend, dodatkowo całość przeplatam administrowaniem serwerami. Po godzinach pasjonat motoryzacji. W zaciszu garażowym zajmuję się renowacją samochodów, godząc to z pasją do wszelakich sportów letnich.

Adrian Kowal

Programista - webmaster

Rafael Pawlos

Software Developer Zajmuję się tworzeniem aplikacji internetowych, w tym konfiguratorów 3D.

Marcin Musik

Grafik 3D Robię modele 3D i jeżdżę na rowerze.

Ula Domżalska

Copywriterka W Midero zajmuje się tworzeniem treści na strony klientów. W wolnych chwilach, jeśli akurat nie piszę o gadżetach reklamowych lub klimatyzatorach, lubię rysować, uprawiać jogę i uczyć się języków. Moim marzeniem jest nauczyć się nurkować.

Marzena Żurek

Copywriterka W Midero przygotowuję teksty, które będą przyjemne i wartościowe dla czytelnika, ale i robota Google'a. Na co dzień pochłaniają mnie nowe technologie - od zakamarków Worda i Excela po wirtualną rzeczywistość, za to w wolnych chwilach moje myśli są blisko kosmosu, neuronauki i ludzkiej psychiki.