Zabłocie 23/23 30-701 Kraków
Zadzwoń +48 535 588 571
Napisz do nas info@midero.pl

Nasz zespół

Poznaj nas bliżej

To właśnie my pracujemy dla Ciebie

Tomasz Maj

CEO Od 20 lat zajmuję się budowaniem i projektowaniem konfiguratorów 3D oraz systemów CRM, ERP w oparciu o dostępne na rynku narzędzia. Pomagam optymalizować czas pracy, obieg dokumentów w firmie. Projektuję systemy, które okodowują programiści. Bazuję na doświadczeniu, a nie wiedzy teoretycznej. Niekoniecznie w biurze, często w przyczepie kempingowej, z aparatem, z dronem albo gitarą w ręce. Hobbystycznie zajmuję się stolarstwem, robotyką, elektroniką i drukiem 3D.

Grzegorz Świerk

Dyrektor Operacyjny / COO Doradzam klientom w zakresie marketingu internetowego oraz w pozyskiwaniu dofinansowań na planowane projekty. W wolnym czasie spaceruję z psem, śledzę filmowe nowości oraz przemierzam ulice Night City.

Anna Świerczek

Dyrektor ds. projektów, Specjalistka SEO/SEM Od 13 lat zajmuję się marketingiem internetowym, głównie webowym, ale także mobilnym (promocja gier i aplikacji mobilnych/ ASO). W Midero kieruję działami SEO i Google Ads, a także zarządzam projektami IT (Agile PM). Interesuję się sztuką współczesną i podglądam ptaki.

Magdalena Pawluk

Office Manager W Midero dbam o to, żeby wszystkie cyfry w kalkulacjach i umowy były zawsze na swoim miejscu. Czuwam nad całą dokumentacją i rozliczaniem dofinansowań, a nieodłącznym elementem należącym do mojego biurka jest wielka półka na segregatory. Zainteresowania: książki/seriale prawnicze i psychologiczne, thrillery.

Anna Sala – Juriček

Specjalista ds. dofinansowań unijnych W Midero pomagam Klientom i Doradcom przygotowywać usługi publikowane w BUR. Zajmuję się również przygotowywaniem dokumentacji projektowej oraz pomagam przy rozliczaniu usług dofinansowanych ze środków unijnych. W wolnym czasie lubię chodzić po górach i oglądać seriale.

Rita Hermanson-Świerk

Asystentka ds. dofinansowań, PPC Specialist, Web Analytics Specialist

Michał Ryszawy

PHP Developer W Midero zajmuję się programowaniem stron www i sklepów, głównie z zakresu backendu. Dodatkowo wspieram dział SEO w zadaniach technicznych. W wolnych chwilach lubię spędzać czas w górach, obejrzeć dobry film lub mecz ligi hiszpańskiej.

Michał Szydłak

WordPress Developer W Midero zajmuję się głównie sprawami związanymi z WordPress/Woocommerce - od backendu aż po frontend, dodatkowo całość przeplatam administrowaniem serwerami. Po godzinach pasjonat motoryzacji. W zaciszu garażowym zajmuję się renowacją samochodów, godząc to z pasją do wszelakich sportów letnich.

Adrian Kowal

Programista - webmaster

Rafael Pawlos

Software Developer Zajmuję się tworzeniem aplikacji internetowych, w tym konfiguratorów 3D.

Marcin Musik

Grafik 3D Robię modele 3D i jeżdżę na rowerze.

Ewa Janiec

Junior PPC Specialist Zajmuję się optymalizacją reklam Google Ads, uzupełniając swoje działania możliwościami narzędzi takich jak Google Analytics czy Google Tag Manager. Po pracy czasem wykonuję fotoreportaże, znacznie częściej chodzę po górach po wyznaczonych szlakach jak i drogami taternickimi. Amatorsko trenuję wspinaczkę, biegam, kręcę kilometry na rowerze - staram się spędzać wolny czas aktywnie.

Lidia Synowiec-Jaje

Content Marketing Manager Piszę, uczę pisać, nadzoruję pisanie. Wygląda na to, że praca w Midero jest mi pisana. Po godzinach jestem żoną, mamą, naukowczynią oraz wielką fanką literatury i średniowiecznych zamków.

Karolina Furca-Kłapa

Specjalistka SEO W Midero zajmuję się pozycjonowaniem stron. W pracy i po pracy miłośniczka GSC, Ahrefsa i Quattrocenta.

Wioleta Obara

Specjalistka SEO/SEM W Midero zajmuję się prowadzeniem kampanii Google Ads oraz pozycjonowaniem stron internetowych. Po pracy słucham piosenek z Eurowizji, planuję życie w bullet journal, czytam kryminały na kocu w parku.

Klaudia Smykla

Junior SEO Specialist W Midero zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych, pisaniem oraz publikacją treści off-page. Łączę studia z pracą, ciągle pogłębiając swoją wiedzę oraz rozszerzając umiejętności praktyczne. W wolnym czasie zwiedzam świat na rolkach, tworzę grafiki oraz słodkie wypieki.

Julia Chęciek

Stażystka W Midero zajmuję się social mediami, copywritingiem, poznaję tajniki SEO oraz Google Ads. Między studiami a pracą można mnie znaleźć na korcie tenisowym. Interesują mnie nowe trendy - w social mediach oraz w modzie.

Ula Domżalska

Copywriterka W Midero zajmuje się tworzeniem treści na strony klientów. W wolnych chwilach, jeśli akurat nie piszę o gadżetach reklamowych lub klimatyzatorach, lubię rysować, uprawiać jogę i uczyć się języków. Moim marzeniem jest nauczyć się nurkować.

Marzena Żurek

Copywriterka W Midero przygotowuję teksty, które będą przyjemne i wartościowe dla czytelnika, ale i robota Google'a. Na co dzień pochłaniają mnie nowe technologie - od zakamarków Worda i Excela po wirtualną rzeczywistość, za to w wolnych chwilach moje myśli są blisko kosmosu, neuronauki i ludzkiej psychiki.